Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kuyt yardımcı teknik direktör mü oluyor?

Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın istifasının ardından yeni teknik direktör adayları tartışılmaya başlandı.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

Sarı lacivertliler için en kuvvetli aday olarak Aykut Kocaman ve Ersun Yanal'ın yardımcılığını yapan İsmail Kartal ismi ön plana çıkıyor. Hatta bugün akşam saatlerinde bu olasılığı kuvvetlendiren bir gelişme yaşandı.

Fenerbahçeli yöneticiler ve Aziz Yıldırım görüşme için İsmail Kartal'ı tessilere davet etti. Kartal'ın yanı sıra bu görüşmeye bir de sürpriz bir isim, Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Dirk Kuyt da çağrıldı.

Bu davet İsmail Kartal'ın yardımcılarından bir tanesinin de Kuyt olacağı şeklinde yorumlandı. Kuyt yardımcı antrenör olacak mı belli olmaz ama olası bir İsmail Kartal döneminde hem saha içerisinde hem de saha dışarısında önemli bir rol üstelenecek gibi görünüyor.

EMENIKE'YE IRKÇI SALDIRI

Fenerbahçeli futbolcu Emmanuel Emenike, Twitter'daki hesabından viski içerken paylaştığı bir fotoğrafın altına küfürlü yorum yapan taraftara sert bir yanıt verdi. Fotoğrafın altında Emenike'ye "Neden Rusya'da kalmadın?" diyen ve küfürlü ifadeler kullanan bir taraftara Nijeryalı futbolcunun yanıtı da sert oldu. Emenike kendisine hakaret eden Fenerbahçeli taraftara "Gel ve bunları yüzüme söyle" yazdı.

Emenike'nin cevabınını ardından bazı hesaplardan Nijeryalı futbolcuya ırkçılık içerene mesajlar da gelmeye başladı. Hatta bazı mesajlarda Emenike'ye muz resmi bile gönderildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler