AYDIN HABERLERİ

Kütüphane açılışında yazar Burhan kitaplarını imzaladı

DHA
29.03.2016 - 14:24Son Güncelleme :
DHA

AYDIN'ın Didim İlçesi'ndeki bir ortaokulun kütüphanesi, bakım ve onarım çalışmalarının ardından hizmete açıldı. Açılışta araştırmacı yazar Sabahattin Burhan, kitaplarını imzaladı.

Akyeniköy Şehit Soner Turan Ortaokulu, kütüphanesine kavuştu. Didim Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin bakım, onarım ve tadilat çalışmalarını gerçekleştirdiği, marangoz atölyesinin ise dolaplarını yaptığı Akyeniköy Şehit Soner Turan Ortaokulu kütüphanesinin hizmete açıldı. AK Parti Didim İlçe Başkanı Cenk Ünlü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrah Turgut, Didim Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Naşit Oskay, Okul Müdürü Mustafa Çoban, belediye meclisi üyeleri, okul öğretmenleri ve mahalle sakinleri açılışa katıldı. Didim Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Naşit Oskay, çocuklara ve eğitime verilen önemin sembolü olarak Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay tarafından gönderilen kitapları okula armağan etti. Ardından araştırmacı yazar Sabahattin Burhan, kitaplarını imzaladı. Etkinlikler kapsamında Akyeniköylü Şehit Soner Turan'ın ruhu için davetlilere keşkek, tavuklu pilav ve ayran ikramında bulunuldu.

Ediz VERDİOĞLU / DİDİM (Aydın), (DHA)

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Kütüphane açılışında yazar Burhan kitaplarını imzaladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 14 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kütüphane açılışında yazar Burhan kitaplarını imzaladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı