« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kutlu gol sıkıntısından yakındı

Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, galip gelecek bir takım kadar iyi oynadıklarını ama bir türlü öne geçemediklerini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kutlu, Trabzonspor'a karşı 1-0 yenildikleri maçın ardından yaptığı  açıklamada, karşılaşmada 70 dakika iyi oynadıklarını ancak bir türlü golü  bulamadıklarını söyledi.

Maçın ilk yirmi dakikalık bölümü dışında iyi oynadıklarını kaydeden  Kutlu, şöyle konuştu: “Maçın geneline baktığımızda maçın ilk on beş yirmi dakikası hariç,  gerçekten maçın ilk on beş yirmi dakika kötü başladık maça. Trabzonspor ilk on  beş yirmi dakika bizden çok üstün oynadı, ama geri kalan 65, 70 dakikada  gerçekten üstün futbol oynadık, gol pozisyonlarına girdik, ama faydalanamadık. Bu  gibi maçlarda öne geçmek çok önemli, ancak bir türlü öne geçemedik, girdiğimiz  pozisyonları gole çeviremedik. Bir türlü galip gelemedik. Maçın geneline  baktığımız zaman galip gelecek bir takım kadar oynadık. Maçın 70 dakikası  Trabzonspor'dan üstün oynadık. Gol pozisyonlarını gole çeviremedik. Şanssız bir  gol yedik. Hatta maçın ilerleyen dakikalarında iki pozisyon hariç pozisyon  vermedik. Bu takım son üç dört haftadır galip gelecek bir takım kadar iyi  oynuyor.”

Güray, takımın gol sıkıntısına da dikkati çekti. Güray, “Gol sıkıntımız  var. Bu maçta da iyi oynadık. ama gol atamadık. Gol atamayınca doğal olarak  mağlup oluyoruz. Öncelikle gol bulmamız lazım” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.