« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kutlu çıkış peşinde

Turkcell Süper Lig'de Eskişehirspor ile karşılaşacak Denizlispor'un teknik direktörü Hakan Kutlu, “Bu maçı kazanarak çıkışa geçmek istiyoruz” dedi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Çalışmalarını Haluk Ulusoy Tesisleri'nde günde çift idmanla sürdüren  yeşil-siyahlı takımda teknik direktör Kutlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada,  oyunu bırakmayan, isteyen ve arzulayan bir takım oluşturmayı planladığını ifade  ederek, 1-2 hafta içerisinde özlenen Denizlispor'un ortaya çıkacağını söyledi.

Eskişehirspor maçının, hem kendileri, hem de rakip için zor bir  karşılaşma olacağına dikkati çeken Kutlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizim şiddetle puana ihtiyacımız var. Bu takım mutlaka bir patlama  yapacak. Bunun Eskişehirspor maçında olması için tüm gücümüzü seferber ederek  çalışıyoruz. Bugünden sonra, karşımıza kim çıkarsa çıksın kazanmak için  oynayacağız. Eskişehirspor'u yenerek çıkışa geçmek istiyoruz.”

Kutlu, sakatlığı nedeniyle 6 ay sahalardan uzak kalacak olan Süleyman  Olgun'un dışında sakat ve cezalı futbolcu bulunmadığını kaydetti.

4 FUTBOLCU KADRO DIŞI

Teknik direktör Hakan Kutlu, takıma geldikten sonra yaptığı gözlem  sonucunda bazı futbolcularla yollarını ayırma kararı aldığını, bunu da bir  raporla yönetime ilettiğini söyledi.

Takımdaki birlik ve beraberlik havasını bozan futbolculara izin  vermeyeceğini kaydeden Kutlu, Murat Hacıoğlu, Fahri Tatan, Adem Çalık ve David  Durmaz'ı kadro dışı bıraktığını, kararın oyunculara iletildiğini sözlerine  ekledi.

Eskişehirspor-Denizlispor maçı 8 Kasım Pazar günü saat 14.00'te Eskişehir  Atatürk Stadı'nda oynanacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz