KÜTAHYA HABERLERİ

Kütesob’a Bağlı 7 Oda Başkanı: Kutso İle Her Türlü Görev Ve İşbirliğine Hazırız

IHA
31.07.2015 - 09:52Son Güncelleme : 31.07.2015 - 09:53

7 ODA BAŞKANI KUTSO'YU ZİYARET ETTİ.

IHA

Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’ne (KÜTESOB) bağlı 7 esnaf odasının başkanından oluşan heyet, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti.
Ziyaret heyetinde, Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı İlyas Aslan, Kütahya Çiniciler ve El Sanatları Esnaf Odası Başkanı Sadık Erilbaylı, Kütahya Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Çaltı, Kütahya Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Esnaf Odası Başkanı Recep Kaya, Kütahya Bakkallar Odası Başkanı Salih Aslan, Kütahya Terziler Odası Başkanı Bekir Durmuş, Kütahya Tuhafiyeciler Odası Başkanı Hakan Dayanç yer aldı.
KUTSO Meclis Başkanı İsmet Özotraç, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, Başkan Vekili Ahmet Bağırgan, Başkan Yardımcısı Ahmet Yazaroğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Kongu, Enver Özer, Fatih Alkış, Harun Yurdagül hazır bulundu.
KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, KUTSO’nun paydaşları ile iletişim ve işbirliğine verdiği önemi dile getirerek, Kütahya’nın geliştirilmesi için yapılabilecek çalışmalar konusunda görüşlerini paylaştı.
Güral, iş dünyasında yeni yapılanmalara ihtiyaç bulunduğunu, bugün fidan olan küçük işletmelerin, yarının ulu çınarları olabileceğini belirterek, işe sahip çıkmanın ve başarmanın ekonomide altın kurallar olduğunu ifade etti. Gelişmenin önündeki engellerden birisi olan korku kültürünün, iş dünyasında, aile ortamında ve toplumda aşılması, yok edilmesi gerektiğinin önemine dikkat çekti. Çocukların ve gençlerin korku içinde büyütülmemesi lazım geldiğini, toplum olarak korkulardan kurtulmamız gerektiğini belirtti. Şehrin gelişmesi ve zenginleşmesi halinde, ülkenin de o derecede iyileşeceği ve gelişeceğini söyledi. Kütahya’nın gelişmesi, zenginleştirilmesi için tüm paydaşların ortak çalışmasının önemine değinerek, ziyaretten duyulan memnuniyeti dile getirdi.
KÜTESOB’a bağlı esnaf odası başkanlarından oluşan heyet ise, KUTSO yetkilileri ile buluşmaktan memnuniyet duyduklarını belirterek, KUTSO’nun şehre ve bölgeye katkı sağlamak üzere yapacağı çalışmalarda göreve ve işbirliğine hazır olduklarını ifade etti.
KÜTESOB’a bağlı 7 oda başkanın ziyareti, geçen hafta içerisinde Valilik ve KUTSO arasında yaşanan seçim krizine ’destek’ olarak algılandı.(EFE)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Kütesob’a Bağlı 7 Oda Başkanı: Kutso İle Her Türlü Görev Ve İşbirliğine Hazırız hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Temmuz 2015 tarihinde saat 09 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kütesob’a Bağlı 7 Oda Başkanı: Kutso İle Her Türlü Görev Ve İşbirliğine Hazırız haberi güncellenecektir.

  KÜTAHYA NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Eylül 2017, Perşembe
  • İmsak
   05:00
  • Guneş
   06:39
  • Öğle
   13:04
  • İkindi
   16:31
  • Akşam
   19:08
  • Yatsı
   20:34
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı