« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kütahya Gençlik Merkezi antrenörünü buldu

Önümüzdeki sezon EBBL’de mücadele edecek olan Kütahya Gençlik Merkezi Spor Kulübü antrenör Burak Tavalıoğlu ile anlaştı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

2012-2013 sezonunda Erkekler Bölgesel Ligi’nde mücadele edecek olan Kütahya Gençlik Merkezi Spor Kulübü, yeni sezon için transfer çalışmalarına başlarken ilk olarak antrenör Burak Tavalıoğlu ile anlaşmaya vardı.

İdari Menajer Hüseyin Çakır, Burak Tavalıoğlu ile görüşüp anlaşarak sözleşme imzaladıklarını ifade ederek, “2012-2013 sezonu öncesinde ilk etap da uzun süredir birlikte çalıştığımız ve kulübümüzün yapısını bilen ve çok büyük özverilerle çalışan teknik ekibimiz ile tekrar anlaşmaktan çok mutluyuz.Yeni sezon çalışmalarına başlamadan önce ilk etap da antrenörümüzün verdiği raporla iç transfer görüşmelerimizi yapıp eksik olan pozisyonlara gerekli takviyeleri yapmayı düşünüyoruz. Dış transfer için aceleci davranmayıp ellerindeki imkanları en iyi şekilde kullanarak kulübümün menfaatleri doğrultusunda dış transfere yöneldik.Yeni sezonda Kulüp Başkanı Sayın Sadık Ölçen''in de bu oluşumdaki desteklerini her zaman yanımızda olduğunu ve Kütahya halkına basketbolu sevdirecek bir takım kurmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz