Kuşadası otobüsle tanıtılacak

A.A
25.02.2006 - 14:31 | Son Güncelleme: 25.02.2006 - 14:32

Ege Bölgesi'nin önemli turizm merkezlerinden olan Kuşadası İlçesi'nde, Ticaret Odası öncülüğünde ilçenin tanıtımı için çalışma başlatıldı.

Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, Kuşadası'nın turizmde hak ettiği yeri alabilmesi için tüm sivil toplum örgütleri ile işbirliği içinde çalışacaklarını, etkin tanıtımlarla, ilçeye daha fazla turist, daha fazla ekonomik katkı sağlayacaklarını ifade etti.

Şoförler Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın da katkısıyla Kuşadası'nın tanıtımı amacıyla otobüslerin yeniden düzenlendiğini belirten Akdoğan, bu kapsamda Kuşadası Otobüs Kooperatifi'ne ait ilk otobüsün tanıtım seferlerine başladığını belirtti.

Akdoğan, şöyle dedi:

“Otobüsün dış yüzeyine Kuşadası ve çevresinin tarihi ve doğal güzelliklerinin fotoğrafları basıldı. Otobüse ayrıca, (tatile hazır mısınız?) ibaresi yazıldı. Yeni görüntüsüyle büyük beğeni toplayan otobüs, iç ve dış fuarlarda Kuşadası'nın tanıtımı amacıyla kullanılacak. Ayrıca, Kuşadası'ndan başta İzmir olmak üzere pek çok merkeze sefer yapan çok sayıda otobüsün aynı şekilde düzenlenmesini planlıyoruz.”

Otobüslerinin yeni görünümünün büyük ilgi çektiğini açıklayan Kuşadası Otobüs Kooperatifi Başkanı Celal Çakaloğlu da Kuşadası'nın tanıtımına katkıda bulundukları için sevinçli olduklarını kaydetti.
Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı