AYDIN HABERLERİ

Kuşadası’nda Cumhuriyet Yürüyüşü Gerçekleştirildi

IHA
30.10.2015 - 18:11Son Güncelleme :

KUŞADASI'NDA CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

IHA

Cumhuriyet’in kuruluşunun 92’inci yıldönümü Kuşadası’nda büyük bir coşkuyla kutlandı. Kutlamalar kapsamında yüzlerce kişinin katılımıyla Kısmet Otel kavşağından başlayan Cumhuriyet yürüyüşü gerçekleştirildi.
Coşkulu Cumhuriyet yürüyüşüne ellerinde Türk bayrakları ile yüzlerce vatandaşın yanı sıra Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ve eşi Nil Kayalı da katıldı. Kortejde yer alan motosiklet ekibi, Kuşadası Belediye Bandosu ve Kuşadası Belediyesi Tiyatrosu tarafından düzenlenen “Kuruluşundan Günümüze Cumhuriyet Koreografisi” renkli görüntülere sahne oldu. Kısmet otel kavşağından başlayan coşkulu Cumhuriyet yürüyüşü Kuşadası Atatürk Meydan’ından son buldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Kuşadası’nda Cumhuriyet Yürüyüşü Gerçekleştirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 18 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kuşadası’nda Cumhuriyet Yürüyüşü Gerçekleştirildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı