Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kuruyemişi fazla yedi diye arkadaşını döverek öldürdü

  Ali AKSOYER/İSTANBUL
  02.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme: 02.10.2008 - 01:19

  İstanbul’da Şeker Bayramı’nın ilk iki gününde, 4 kişi öldürüldü.

  Şeker Bayramı’nın ilk günü Sefaköy’de birlikte içki içen tesisatçı Kahraman Göz (34) aldıkları kuruyemişten kendisinden fazla yediğini savunduğu Mesut Alpa’yı (52) yere yatırıp başını kaldırım taşlarına vurarak ağır yaraladı. Yolda kanlar içinde bulunan Mesut Alpa kaldırıldığı hastanede öldü. Yakalanan Kahraman Köz "Aldığımız kuru yemişi hızla yediği için tartıştık. Onu dövdüm. Öleceğini hiç düşünmemiştim" dedi.

  Avcılar’da bayramın birinci günü Ebru Kargı (27) komşuları tarafından evinde ağır yaralı olarak bulundu. Vücudunda 8 bıçak yarası bulunan ve hastaneye kaldırılan Ebru Kargı’yı eşi Sezai Kargı’nın (24) yaraladığı belirlendi. Polis, Sezai Kargı’yı ararken, Zeytinburnu’nda daha önce babasını döven Erkan Sarıgül’ü (32) de öldürdüğünü belirledi. Yakalanan Kargı’nın, karısının öldüğünü sanarak "Nasıl olsa bir kişiyi öldürdüm. Biri de bir bini de" diyerek Erkan Sarıgül’ü öldürdüğü anlaşıldı.

  Esenler’de önceki gün tuvaletini yapmak için otomobilini yol kenarında durdurup, aşağı inen Mehmet Dursun (46) geri döndüğünde otomobilini karıştıran üç kişiyi gördü. Ellerinde bıçak olduğunu ileri sürdüğü bu kişilerle kavgaya tutuşan Dursun, tabancasıyla Osman Şimşek’i (26) kasığından vurdu. Şimşek hastanede öldü. Arife akşamı da, Küçükçekmece Halkalı Caddesi’nde omuz atma tartışması ile başlayan kavgada iki grup birbirine girdi. Kız arkadaşlarıyla alışveriş yapan Erkan Ük (19) kendilerine saldıranların arasındaki Savaş Kara’yı (19) bıçaklayarak öldürdü.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı