MERSİN HABERLERİ

Kurum müdürleri Mut’ta toplandı

DHA
30.03.2016 - 15:18Son Güncelleme :
DHA

MERSİN Valisi Özdemir Çakacak’ın katılımıyla düzenlenen Mersin kurum müdürleri toplantısı Mut İlçesi’nde yapıldı.
Mut Belediyesi Sinema ve Toplantı Salonu’ndaki toplantının açılışında konuşan Vali Çakacak, kurumların tüm çalışmalarının masaya yatırılacağını söyledi. Çakacak, şunları kaydetti: 

"Sizler kamu yöneticileri olarak bölge müdürleri olarak il ve ilçe müdürlerimiz olarak hepimiz kendilerine tevdi edilen görevleri en iyi şekilde yapmalıyız. Hepiniz hizmet veren kurumların başındasınız. Aynı zamanda hizmet alansınız. Bunu özellikle vurgulamak istiyorum ki hizmet verirken hizmet alanın da düşüncesinden hareketle empati yapmak durumundayız. Nasıl hizmet alan tarafından baktığımızda hizmetin en iyi, en kaliteli bize verilmesini istiyorsak hizmeti veren tarafında olduğumuzda da aynı şekilde hizmeti en iyi en kaliteli şekilde veren tarafın içerisinde olmalıyız.”
Mersin Valisi Özdemir Çakacak’ın konuşmasının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Murat SÖZERİ / MUT(Mersin)(DHA)
MS(AŞ/OA)(30.03.2016)(FOTOĞRAF)

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Kurum müdürleri Mut’ta toplandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 15 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kurum müdürleri Mut’ta toplandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı