KASTAMONU HABERLERİ

"Kurtuluşa Giden Yolda, İnebolu Kent Müzesi" Hazırlık Çalışmalarına Danışmanlık Desteği

IHA
17 Ekim 2015 - 09:58Son Güncelleme : 17 Ekim 2015 - 09:59

İNEBOLU’NUN MERKEZİNDE KENTİN YAKIN TARİHİNDE VE SOSYAL YAŞAMINDA ETKİLİ OLAN VE MEYDANDA YER ALAN, İNEBOLU BELEDİYESİNCE RESTORESİ TAMAMLANAN ESKİ BELEDİYE BİNASININ, “KURTULUŞA GİDEN YOLDA, İNEBOLU KENT MÜZESİ” OLARAK HİZMET SUNULABİLMESİ İÇİN MÜZE HAZIRLIK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.(MUHAMMED KÖMEÇOĞLU - KASTAMONU / İHA )

IHA

İnebolu Belediyesi’nce restoresi tamamlanan eski Belediye binasının, “Kurtuluşa giden yolda, İnebolu kent müzesi” olarak hizmet sunulabilmesi için müze hazırlık çalışmaları devam ediyor.
“Kurtuluşa giden yolda, İnebolu kent müzesi” hazırlık çalışmalarında İnebolu Belediyesi tarafından Müze konsept, tasarım ve uygulamada danışmanlık yapmak üzere Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kültür Sanat Danışmanı Ahmet Ömer Erdönmez görevlendirildi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kültür Sanat Danışmanı Ahmet Ömer Erdönmez, İnebolu Belediyesi restoresi tamamlanan Eski Belediye Binasında “Kurtuluşa giden yolda, inebolu kent Müzesi” hazırlık çalışmaları kapsamında gerekli inceleme ve araştırma yapmak İnebolu’ya geldi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kültür Sanat Danışmanı Ahmet Ömer Erdönmez ve beraberindeki misafiri Belediye Başkanı Engin Uzuner’i makamında ziyaret ettiler. Belediye Başkanlığı Makamında gerçekleştirilen ziyarette, Erdönmez, Belediye Başkanı Engin Uzuner’e İznik Çinisi hediyelik taktim etti.
Belediye Başkanı Engin Uzuner ise Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kültür Sanat Danışmanı Ahmet Ömer Erdönmez’e İstiklal Madalyası rölyefi ve bronzdan yapılmış elinde şapkası bulunan Atatürk heykelciği takdim etti.
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kültür Sanat Danışmanı Ahmet Ömer Erdönmez ve misafiri, Belediye Başkanı Engin Uzuner, Mali Hizmetler Müdürü Hakan Kurt, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Sevinç Özlü ile birlikte Eski Belediye Binasında “Kurtuluşa Giden Yolda, İnebolu Kent Müzesi” hazırlık çalışmaları kapsamında gerekli inceleme ve araştırmalarda bulundular.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden "Kurtuluşa Giden Yolda, İnebolu Kent Müzesi" Hazırlık Çalışmalarına Danışmanlık Desteği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 17 Ekim 2015 tarihinde saat 09 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça "Kurtuluşa Giden Yolda, İnebolu Kent Müzesi" Hazırlık Çalışmalarına Danışmanlık Desteği haberi güncellenecektir.

  KASTAMONU NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Ağustos 2017, Salı
  • İmsak
   04:01
  • Guneş
   05:53
  • Öğle
   12:59
  • İkindi
   16:46
  • Akşam
   19:43
  • Yatsı
   21:20
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı