« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kurtlar Zan'ın peşine düştü

Ara transferde Gökhan Zan’ı renklerine bağlamak isteyen Almanlar, sarı kırmızılılarla masaya oturacak. Servet de ciddi bir teklif gelirse satılacak.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME
ALMAN şampiyonu Wolfsburg, G.Saray’ın kapısını çalacak. Sezon başında Beşiktaş’tan bedelsiz olarak alınan Gökhan Zan için Cimbom ile masaya oturacak olan yeşil beyazlılar devre arasını bekliyor.

Galatasaray’a transfer olduktan sonra menajerini değiştirerek transfer temsilciliğini Almanya’da geniş bir çevreye sahip olan Thomas Böhm’e veren milli oyuncu için Wolfsburg ciddi bir teklifle Galatasaraylı yöneticilerin karşısına oturacak. Savunmada büyük sorun yaşayan Alman kulübü, Gökhan için 2.5 milyon Euro bonservis bedelini gözden çıkardı. Yılbaşı sonrası İstanbul’a gelecek olan Wolfsburg yöneticilerinin tek düşüncesi ise Panathinaikos maçında sakatlanan ve operasyon geçiren milli oyuncunun sahalara dönüş tarihinin uzaması. Eğer Gökhan’ın beklenen tarihden daha geç sahalara dönme ihtimali oluşursa, Almanlar bu transferi sezon sonunda gerçekleştirecekler.

Yahja listebaşında

Bu arada menajeri Mithat Halis’in, “Manchester United, Liverpool, Arsenal ve Tottenham, Servet’i istiyor. Sanırım 10 milyon poundluk bir teklif yeterli olacaktır” dediği milli savunmacı için de yönetim tavrını belirledi. Gelecek ciddi bir teklifte Servet de satılacak. Rijkaard’ın isteği doğrultusunda ise stoper arayışını sürdüren yöneticiler ise ilk önce Bochum’un tecrübeli oyuncusu Yahja için Alman kulübüyle pazarlık yapacak.

Forvetsiz gidiyor

UEFA’da gruptan 1. çıkma şansını garantiye alan G.Saray’da Rijkaard, Arda, Kewell, Elano, Nonda ve Leo Franco’yu bugün Graz’a götürmeyecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler