Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kurtlar Vadisi Pusu 267. yeni bölümde Polat'la Zeynep ilişkisindeki şifre ne? Kanal D izle

  Hürriyet Haber
  15 Ekim 2015 - 15:12Son Güncelleme : 15 Ekim 2015 - 15:12

  Kurtlar Vadisi Pusu 267. bölüm fragmanında olay sahneler! Yeni bölümde Zeynep'in sakladığı büyük sır ortaya çıkacak mı?

  Kurtlar Vadisi Pusu 267. bölümünde heyecan yine dorukkta! Kutlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümü izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Polat’ın yeni operasyonu ne? Kurtlar Vadisi Pusu 267.bölümü ile bu akşam saat 20.00’da Kanal D’de.

  KANAL D'DE KURTLAR VADİSİNİ CANLI İZLEME LİNKİ

  KURTLAR VADİSİ PUSU 267. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

  Polat ve Cahit, mülteciler üzerinde oynanan oyunları bozmaya çalışırken büyük bir sürprizle karşılaşıyor. İkili; mültecileri, kötü işleri için kullanmak isteyen Gölge'nin ve ortağı Zeynep'in peşine düşüyor.

  Diğer yandan, Gölge ise Mezopotamya'da kurmayı düşündüğü devlet için yeni suç ortakları arayışına devam ediyor.
  Polat Alemdar ile Zeynep arasındaki geçmişten gelen karanlık ilişkinin şifreleri ortaya çıktı. Seneler sonra karşısına çıkan Zeynep'in gizlediği şeyin peşine düşen Polat, büyük sürprizle karşı karşıya geliyor.

  KURTLAR VADİSİ PUSU 267.BÖLÜM FRAGMANI İZLE  POLAT HAREKETE GEÇTİ

  Yeni ve acımasız düşmanı Gölge ile Zeynep arasındaki gizli ilişkiler ortaya çıkmaya başladı. Peki, ele geçirmek için Polat Alemdar'la büyük bir savaşı göze alan Gölge'nin Sırlı Asayı teslim ettiği kişi kim? Suriyeli mültecilerden kendi krallığını kurmak isteyen Gölge ile Asya'nın iş bağlantıları gittikçe derinleşirken Polat Alemdar'ın Zeynep olarak bildiği bu kişiyle olan geçmişi de gün yüzüne çıktı.

  Polat Alemdar, insan kaçakçılığı yapan ve Suriyeli mültecilerle Babil Krallığı'nı kurmayı kafasına koymuş Gölge'nin planını yok etmek üzere harekete geçti.

  Fehmi Kuzuzade'nin sakat oğlu iyileşti! Uzun zamandır tekerlekli sandalyeye mahkûm olan Fehmi'nin oğlu, ayağa kalktığı gibi babasının işlerini devralmaya başladı.

  Kurtlar Vadisi Pusu 267. yeni bölümde Polatla Zeynep ilişkisindeki şifre ne Kanal D izle

  Defne Samyeli diziye bu sezon transfer olan ünlü isimlerden..

  266. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı