« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kurtlar kuzu oldu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Birliği'nin çok sert futbol oynadığını söyleyen Fatih Terim, ‘‘Maç sonrası G.Saray forması almak için soyunma odasına geldiler. Bu beni çok sevindirdi’’ dedi.

<ı>Zor oldu

En zor deplasmanlarından biri olan G.Birliği maçından üç puan çıkaran Galatasaray'da yüzler gülüyor. Teknik Direktör Fatih Terim, ‘‘G.Birliği maçının zor geçeceğini biliyorduk. Ama öyle ama böyle haftayı kayıpsız kapadık. Şunu herkes bilmeli, bu Gençlerbirliği ligin en iyi ekiplerinden biri’’ dedi.

<ı>Sevindirdi

Oyunun zaman zaman çok sert geçtiğini ifade eden ve Gençlerbirliği takımının çok hırslı oynadığını belirten Terim, ‘‘Rakibin hırslı oyunları ve sertlikleri dışında futbolcularıma karşı davranışlarına da şaşırdım. Ancak maç sonrasında sergiledikleri tutum ise beni çok sevindirdi’’ diye konuştu.

<ı>Şaşırdım

90 dakika sonunda kırmızı siyahlı bir çok futbolcunun soyunma odasına geldiklerini söyleyen Terim, ‘‘G.Saray forması almak istediklerini söylediler. Hele Marakşi, Hagi'nin formasını almak için uzun müddet bekledi. Saha içinde bu kadar hırslı oynayıp, maç sonrası takımımdan forma istenmesi G.Saray'ın büyüklüğünü de ortaya koydu’’ dedi.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz