« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kurtarıcı Hakan

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İnter'in son zamanlardaki düşünü mercek altına alan İtalyan Guerin Sportivo Dergisi, son 10 yıldır Milano'nun lacivert siyahlı kulübünün en kötü günlerini yaşadığını belirtti.

Hakan Şükür'ün hüzünlü bir fotoğrafını kullanan dergi, "İnter taraftarı futbolcularını böyle görmek istemiyor" yorumunu yaptı. Tardelli'nin takımın başına gelemesinden sonra beklenen patlamanın yapılamadığını istatistiklerle yansıtan dergi, bir çok otoriteye İnter'in kötü gidişatının son verilmesi için neyin yapılması gerektiğini sordu. Yetkililer çeşitli öneriler verirken, bazıları Lippi'nin tekrar geri dönmesi gerektiğini, bazıları da yanlış transferler yapıldığını söyledi.

Hakan Şükür'ün az gol atmış olmasına karşın, attığı kritik gollerle şimdilik takımını kurtardığını belirten dergi, Roma tek mağlubiyetini Hakan'ın attığı goole İnter'den aldı. Verona'ya karşı yenilgiden kurtardı ve UEFA Kupası'nda muhteşem golle tur atlattı şeklinde hatırlatmada bulundu. Türk futbolcunun az gol atmasına karşı profesyonelce davrandığını söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz