« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kurtar: Top istemedi

Bank Asya 1. Lig Yükselme Grubu'nun son maçında Konyaspor ile berabere kalan ve Süper Lig'e yükselemeyen Altay'da, teknik direktör Güvenç Kurtar, “Top istemedi, Konyaspor'u tebrik ediyorum” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Kurtar, maçtan sonra yaptığı açıklamada, Altay'ın Yükselme Grubu'nda mağlup olmadığını, ancak Süper Lig'e de çıkamadığını söyledi.

Son maçta aldıkları beraberliğin kendilerine yaramadığını kaydeden Kurtar, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Maça iyi başladık ve golü de bulduk. Ancak daha sonra yakaladığımız pozisyonları gole çeviremedik. Çok kötü bir gol yedik. Hakemin takdiri ama golden önce çok lüzumsuz bir faul verdi. İnanılmaz pozisyonlar bulduk. 2-2'yi de yakaladık, ancak daha sonra kalecimiz atıldı. İlk yarıda Konyaspor kalecisi de aynı şeyleri yaptı. Bugün top istemedi, Konyaspor'u tebrik ediyorum. Bana göre yazık oldu, ilk 60 dakika çok iyiydik. Demek ki kısmet değilmiş.”

Sözleşmesinin devam edip etmediğinin sorulması üzerine Kurtar, “Şu anda bunu düşünecek halimiz yok. Allah kimseye yaşatmasın böyle zor durumu. Kontratımı uzatsalar, yine sevinemem. Özverili çalışmalara, emeklere yazık oldu. Konyaspor baştan beri şanslı geldi” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz