GeriSpor Kurtar, Soner'den özür diledi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kurtar, Soner'den özür diledi

Kocaelispor'un Almanya'daki kamp yerini bulamadığı için takıma geç katılan futbolcusunu kızarak uyaran yeşil siyahlıların teknik direktörü, aynı olay kendi başına gelince çileden çıktı...

KOCAELİSPOR'un Almanya'nın küçük bir kasabası olan Bramsche'deki kamp yeri yeşil siyahlı takımda sorun yaratıyor. Kamp yeri bulmakta zorluk çektiği için takıma geç katılan Soner'i daha önce uyaran teknik direktör Güvenç Kurtar önceki gün başına gelen olaydan sonra bu futbolcudan özür diledi.

Yardımcılarıyla Bramsche yakınlarındaki Osnabrück kentini gezen Kurtar'ın kamp yerine dönmek için taksi tuttuğunda başına gelenler Soner'e hak vermesini sağladı. Osnabrück'e 40 kilometre uzaklıkta olan Bramsche'deki kamp yerini bir türlü bulamayan taksici, yaklaşık 150 km dolaşarak kampa zor ulaştı. Bu yetmezmiş gibi taksici 200 mark isteyince, Kurtar çileden çıktı. Şoför ile sıkı bir pazarlık sonucu 50 marka anlaşan Kurtar, doğru Soner'in yanına giderek, ‘‘Sen haklıymışsın. Taksici bile kamp yerini bulamadı’’ diyerek özür diledi.

Kocaelispor'un kampında futbolcularıyla idmanlarda tek tek ilgilenen Kurtar, 19 Temmuz'a kadar sürecek olan kamp süresince 5 hazırlık maçı daha yapacaklarını belirtti.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle