Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kurt’la kuzu ayrı oturdu

  Hürriyet Haber
  20.11.2009 - 11:58 | Son Güncelleme: 20.11.2009 - 20:24

  Türk filmlerinin gişe savaşına 'Kurtlar Vadisi Gladio' da katıldı. Bugün vizyona giren filmin Haliç Kongre Merkezi’ndeki galasına ise şöhret yağdı. 4 bin konuk 'İskender Büyük'ün hayat hikayesini izlemek için galaya akın etti.

  Kurtlar Vadisi Kuzu YoldaKarikatür Galeri

   

  Galadan görüntüler / Foto Galeri

   

  Gladio / Video

    

  Filmden özel kareler / Foto Galeri

   

  Kurtlar Vadisi'nde kim kimdir / Foto Galeri

   

  Gladio kaça çekildi / Mevlüt Tezel yazdı

   
  Dizide karı-kocayı canlandıran ve haklarında birlikte olduklarına dair dedikodular çıkan Necati Şaşmaz ile Hatice Şendil ikilisi yan yana gelmemeye özen gösterdi. Hatta ikisi de salona sonradan girmeye özen gösterdi.

  'İskender Büyük'ü canlandıran Musa Uzunlar'ın ilgi odağı olduğu gecede ünlü bolluğu vardı.

  AYRILACAK MI BİLMİYORUM

  Musa Uzunlar, gazetecilerin “Mustafa Üstündağ, Muro filminden sonra diziden ayrıldı. Acaba İskender Büyük de ayrılacak mı?" sorusuna; "Bununla ilgili kararı senaristler verecek. İskender Büyük'ün diziden ayrılıp ayrılmayacağı hakkında bilgim yok" yanıtını verdi.

  'Kurtlar Vadisi'nde 'Polat Alemdar' karakterini canlandıran Necati Şaşmaz ise 'Gladio' ile ilgili şunları söyledi:  Serüven devam edecek. 80'lerde bu konuları konuşmak bile korkunçtu. Ama demokrasimizde ilerleme oluyor ki, insanlar bunu konuşabiliyorlar. 'Gladio'nun 'Kurtlar Vadisi Irak' ve 'Muro' filmlerinden çok gişe yapacağına inanıyorum. Türkiye'de söylenecek bir şeyler olduğu sürece 'Kurtlar Vadisi' serüveni devam edecek.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı