« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kurşun bana değil Trabzonspor’a sıkıldı

Silahlı saldırıya uğrayan Trabzonspor Asbaşkanı Şakar, sorulan soru üzerine, “Bana yapılan saldırının şike iddiaları ile alakalı olmasına ihtimal vermiyorum” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR’un silahlı saldırıya uğrayan asbaşkanı Nevzat Şakar, bunun planlı bir eylem olduğunu söyledi. Şakar, “Trabzon artık zor bir şehir. Tabii ki sıkılan bu kurşun bana sıkılan bir kurşun değil, kulübüm Trabzonspor’a sıkılmış bir kurşun. Bunun yansıması olumsuz oluyor. Dışarıda da farklı olarak lanse ediliyor. O bakımdan çok üzgünüz” diye konuştu.

Bordo mavili yönetici, “Saldırı şike olaylarıyla ilişkilendirilebilir mi?” sorusunu ise, “Hiç düşünmüyorum, ihtimal de vermiyorum” diye yanıtladı. Öte yandan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener de Şakar’ı evinde ziyaret etti. Şener, “Bunu Trabzonspor’a atılmış bir kurşun olarak addetmek lazım. Ama Trabzon şehri, Trabzon halkı, Trabzon emniyeti ve valiliği bu işin üstesinden gelecektir” diye konuştu.

Önce gözaltına alındı sonra serbest bırakıldı

ŞAKAR’ı vuran kişinin yakalanması amacıyla başlatılan soruşturmada, Trabzon Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen H.Y, ifadesi sonrası Cumhuriyet Savcısı’nın talimatıyla serbest bırakıldı. MOBESE görüntüleri inceleniyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz