İZMİR HABERLERİ KONAK HABERLERİ

Kursiyerlerin emekleri sergilendi

DHA
27.05.2018 - 10:02Son Güncelleme :
DHA

KONAK Belediyesi’nin her yıl binlerce kişiyi ağırlayan kültür merkezlerindeki kurslar sezonu tamamladı. Bu yıl da resim, heykel ve el sanatları kurslarını başarıyla bitiren kursiyerler edindikleri becerileri düzenlenen yıl sonu sergisiyle görücüye çıkardı.

Konak Belediyesi’nin Eşrefpaşa Selahattin Akçiçek, Güzelyalı Nazım Hikmet ve Alsancak Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde açılan kurslarına katılan kursiyerlerin eserleri açılan yılsonu sergilerinde görücüye çıktı. Güzelyalı Nazım Hikmet ve Eşrefpaşa Selahattin Akçiçek Kültür Merkezlerinde düzenlenen sergilerde kursiyerlerin bir sezon boyunca edindikleri yaratıcılık ve yetenekler ışığında yaptıkları göz alıcı eserler sergilendi. 'Yetişkin' ve 'çocuk' olmak üzere iki ayrı kategoride düzenlenen sergilerde birbirinden güzel el emeği eserler yer aldı. Sergiye katılanlara Konak Belediyesi tarafından katılımcı sertifikasının yanı sıra Mustafa Kemal Atatürk’ün 'Nutuk' kitabı armağan edildi.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Konak haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Konak haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Kursiyerlerin emekleri sergilendi haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı