ÇANAKKALE HABERLERİ

Kürşat Tuna, Güven Tazeledi

IHA
25.02.2015 - 12:44Son Güncelleme :

TOBB GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İLE TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU MÜŞTEREK TOPLANTISI BİRLİK MERKEZİNDE YAPILDI. ÇANAKKALE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞKANI İ.KÜRŞAT TUNA, TOBB GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU MARMARA BÖLGE TEMSİLCİLİĞİNE YENİDEN SEÇİLEREK TOBB ÜST KURULUNDA YER ALDI.

IHA

TOBB Genç Girişimciler Kurulu ile TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Müşterek toplantısı Birlik merkezinde yapıldı. Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İ.Kürşat Tuna, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Marmara Bölge Temsilciliğine yeniden seçilerek TOBB Üst kurulunda yer aldı.
81 ilden gelen Kadın ve Genç Girişimciler İl İcra Komiteleri Başkanları, TOBB İcra Komitesi seçimleri için TOBB’da buluştu. Toplantıda TOBB İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları İcra Komitesi Başkanları arasından coğrafi bölge esasına göre TOBB Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyelerinin seçimi yapıldı. Ankara’da TOBB’nin ikiz kulelerinde yapılan seçimlerde Çanakkale’nin de içerisinde yer aldığı Marmara Bölgesi’nde bulunan 11 ilin genç girişimciler kurulu başkanları bir araya gelerek bölge temsilcisini seçtiler.
Gerçekleştirilen seçimlerde Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İ. Kürşat Tuna oybirliğiyle yeniden Marmara bölge temsilciliğine ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu Üst Kurul Üyeliğine seçildi. Marmara’daki bütün il başkanlarının tam desteğiyle bu göreve gelmekten büyük onur ve mutluluk duyduğunu ifade eden Tuna, bu durumun aynı zamanda şahsına ve Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu’na ağır bir sorumluluk da yüklediğini ifade etti. Tuna, bu görevi büyük bir sorumluluk bilinciyle yerine getireceklerini belirtti. Aras Kargo Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Evrim Aras, Kadın Girişimciler Kurulu’nun yeni başkanı olurken, Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı Genç Girişimciler Kurulu Başkanlığına yeniden seçildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Kürşat Tuna, Güven Tazeledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 12 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kürşat Tuna, Güven Tazeledi haberi güncellenecektir.

ÇANAKKALE NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:35
 • Guneş
  08:22
 • Öğle
  13:21
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  17:57
 • Yatsı
  19:33
Sayfa Başı