« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kurmaylar ne diyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hedefimize ulaştık

GÖZTEPE A.Ş Başkanı Hamdi Türkmen, Eleme Grubu maçlarını istedikleri yerde bitirdiklerini söyledi. ‘‘Hedefimize ulaştık’’ diyen Türkmen, ‘‘Düşük viteste giden bir arabayı, Altay yenilgisinden sonra yapılan değişiklerle hızlandırdık. 12 maçta yenilgi yüzü görmeyen bir takım yarattık. Zafer ve Deniz gücümüze güç kattı. Tekniği yüksek, yaşlı takım kendine geldi’’ dedi.

Sıra Süper Lig'de

GÖZTEPE'nin sezon başında sergilediği futbol yüzünden eleştirilmesine rağmen, Altay'la birlikte Play-Off'a kaldığını hatırlatan Teknik Direktör Ümit Kayıhan şöyle konuştu: ‘‘İstediğimiz futbolu oynayamadık. Hücumda iyi çoğalamadık. İkili mücadelelerde sıkıntı yaşadık. Şimdi daha inatçı ve sert oynamak zorundayız. Bileğimizin hakkıyla Süper Lig'e çıkacağız.’’

Geç kaynaştık

GÖZTEPE Kaptanı Metin Diyadin, zorlu maratonun ilk etabını alınlarının akıyla tamamladıklarını dile getirdi. Sıranın Süper Lig'e çıkmaya geldiğini belirten Diyadin, ‘‘Sezon öncesi yenilenen kadronun kaynaşması uzun sürdü. Ama, ilk hedefe ulaşmasını bildik. Haftalar ilerledikçe takım gerçek kimliğini kazandı. Son 4 hafta oynadığımız futbolla da alkışlandık’’ dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler