GeriSpor Kürek Şubesi'nde sezon açıldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kürek Şubesi'nde sezon açıldı

Kürek Şubesi'nde sezon açıldı
refid:21576311 ilişkili resim dosyası

Galatasaray Kürek Şubesi, Başkan Ünal Aysal'ın katılımıyla 2012-2013 sezonunu açtı.

2011-2012 sezonunda hem Türkiye Kupası'nı hem de Türkiye Şampiyonası'nı kazanan Galatasaray Kürek Şubesi'nde yeni zaferler için yapılan çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Geçtiğimiz yıl Türkiye Şampiyonası'nda rekorları alt üst eden, uzun yıllar sonra kızlar da dahil olmak üzere Büyük A kategorilerinin tamamında zirveye oturan, aynı şekilde Gençler kategorilerinde de hem Türkiye Kupası'nı hem de Türkiye Şampiyonası'nı kazanan Sarı-kırmızılı kürekçiler, yeni başarılar kazanmak adına çalışmalarına start verdi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın yanı sıra Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, su sporlarından sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Semih Haznedaroğlu, Kürek Şubesi Başkanı Emir Turgan ve uzun yıllar yönetim kurulların tesisleşme ile yaptığı çalışmalarla öne çıkan TFF Eski Başkanı Özkan Olcay'ın da katıldığı açılışta sporcular da hazır bulundu. Özellikle genç sporcularla yakından ilgilenen Ünal Aysal ve beraberindeki heyet, Küçükçekmece'de bulunan tesisin yenilenen bölümlerini de gezmeyi ihmal etmedi. Başkan Aysal'ın, tesisle ilgili en ince detayları dahi dikkatle incelediği ve çeşitli notlar aldığı görüldü.

Organizasyon, geçtiğimiz yıl şubeye dünyanın en gelişmiş teknesinden 15 adet kazandıran Ünal Aysal'ın kendi adını taşıyan tekne önünde yapılan fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle