KASTAMONU HABERLERİ

Küre MYO’da Oryantasyon Eğitimi

IHA
08.10.2015 - 16:47Son Güncelleme :

KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ, KÜRE MESLEK YÜKSEKOKULUN’DA 2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA YENİ BAŞLAYAN ÖĞRENCİLERE UYUM VE BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ VERİLDİ.(MUHAMMED KÖMEÇOĞLU - KASTAMONU / İHA)

IHA

Kastamonu Üniversitesi, Küre Meslek Yüksekokulun’da 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılına yeni başlayan öğrencilere uyum ve bilgilendirme eğitimi verildi.
Küre Meslek YüksekOkulun’da birinci sınıfa başlayan öğrencilerin, okula daha kolay uyum sağlaması, alışması ve öğrenci işleri ile ilgili temel konularda bilgi sahibi olmaları için verilen eğitime 70 öğrenci katıldı. Küre Meslek Yüksekokulu idaresi tarafından hazırlanan program doğrultusunda, Lojistik Programı ve İş Makineleri Operatörlüğü Öğretim Görevlileri tarafından sunum yapıldı. Bu sunumlar ile öğrencilerin bölümlerini ve Küre Meslek Yüksekokulu’nu daha iyi tanımaları amaçlandı. Eğitim kapsamında okudukları bölüm ve iş olanakları hakkında fikir edinen öğrenciler, öğretim sınav yönetmeliği ve disiplin yönetmeliği konularında da bilgi sahibi oldu. Düzenlenen oryantasyon eğitimi, öğrenci ve öğretim elemanları tarafından büyük beğeni topladı.
Programda, Küre Meslek Yüksekokulu’nun tanıtımını MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ahmet ÖĞRETEN ve MYO Müdür Yrd. Öğr. Gör. Erdem ÇAKIL tarafından gerçekleştirildi.Daha sonra ise Lojistik Programı, Eğitim-Öğretim Sınav Yönetmeliği ve Disiplin Yönetmeliği hakkındaki bilgiler Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Furkan ARICI tarafından verildi. Oryantasyon Eğitimi, Küre MYO Lojistik Programı öğrencilerinin soru ve görüşleriyle tamamlandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden Küre MYO’da Oryantasyon Eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Ekim 2015 tarihinde saat 16 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Küre MYO’da Oryantasyon Eğitimi haberi güncellenecektir.

KASTAMONU NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:05
 • Guneş
  07:54
 • Öğle
  12:50
 • İkindi
  15:09
 • Akşam
  17:23
 • Yatsı
  19:01
Sayfa Başı