« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kurban keserek başladılar

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Boluspor, yeni sezon çalışmalarına tesislerinde kurban keserek başladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Yeni sezon hazırlıkları için kampa giren Boluspor, kamptaki çalışmalarına, yönetim kurulu, teknik ekip, futbolcular ve taraftarların katılımıyla kurban keserek başladı.

Burada AA muhabirine açıklama yapan Boluspor Kulübü Başkanı Abdullah Abat, “Yoğun bir tempodan sonra bugün kampımıza başladık. Transfer dönemi çok sıkıntılı bir dönemdi. Gece gündüz çok yoğun bir tempoda çalıştık. Kadromuz tam olarak tamamlanmadı. Kampımıza transfer işlemleri bitmiş 3 oyuncumuz daha katılacak. Kamp dönemi uzun ve sancılı bir süreç” dedi.

Transfer konusunda ekip olarak çok ciddi çalıştıklarını ifade eden Abat, transfer konusundaki tek politikalarının Boluspor'a layık futbolcularla anlaşmak olduğunu kaydetti.

Abat, transfer döneminde 8 futbolcu ile anlaştıklarını hatırlatarak, “Şu anda 8 dış transfer yaptık. Görüşmelerimiz devam ediyor. Bitmek üzere olan
transferlerimiz de var” ifadesini kullandı.

Tamamen mücadeleye dönük bir takım oluşturmaya çalıştıklarını dile getiren Abat, sıradan futbolculardan ziyade, takım için bir şeyler yapacak futbolcularla anlaştıklarını kaydetti.

Teknik Direktör Serhat Güller de Boluspor'u Bank Asya 1. Lig'e çıkartmayı hedeflediklerini anlatarak, bunun içinden ellerinden gelen çabayı göstereceklerini söyledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz