Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kurban aranıyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzon’da 6 futbolcu ya satılacak, ya kiralanacak

Bordo mavili takımda lig öncesinde yapılacak operasyonla kadro 22'ye indirilecek. Yeni transferlerden Mustafa ve Bülent'le birlikte, Gökhan ve Murat Deniz'in gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor.Nesim ve Yusuf'un katılması, iki de yabancı alınmasıyla bu isimlere yenileri eklenecek.

Kadro şişkinliği

Trabzonspor'da, lig öncesi kadro şişkinliğini önlemek için 5-6 futbolcu başka takımlara verilecek ve kadro 22'ye indirilecek. Yeni transferlerden Mustafa ve Bülent'le birlikte, Gökhan ve Murat Deniz'in kiralık veya satılık olarak gönderileceğine kesin gözüyle bakılıyor. Nesim ve Yusuf'un katılması, iki de yabancı alınmasıyla bu isimlere yenileri eklenecek.

Özyazıcı acele etmiyor

Trabzonspor'da kiralık veya satılık olarak gitmeyi bekleyen futbolcular, ‘‘Hakkımızdaki karar bir an önce verilsin’’ derken, Teknik Direktör Ahmet Suat Özyazıcı da, ‘‘Henüz vaktimiz var. Kadromuz tam olarak bir yerleşsin, kimleri göndereceğimize sonra karar veririz’’ diye konuştu.

Yılmaz'dan mesaj

Başkan Mehmet Ali Yılmaz, bu sezona bambaşka bir felsefeyle girdiklerini vurgulayarak, ‘‘İstediğimiz oyuncuların hemen hemen hepsini aldık. Amacımız 3 yıllık bir plan dahilinde kadroyu yenilemekti. Bunu hemen hemen başardık. Artık tek hedefimiz istikrarı yakalamak. Ondan sonra büyük başarılara ulaşırız’’ diye konuştu.
Bunları da Beğenebilirsiniz