« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kuraları heyecanla bekliyorum

Michael Skibbe, takımdaki sakatlıklara rağmen alınan galibiyeti ve grup maçlarına kalmalarından dolayı memnun olmaları gerektiğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Teknik patron, Bellinzona maçından sonra düzenlediği basın toplantısında, ilk yarıdaki oyundan çok memnun olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"İlk yarıda çok güzel oynadık, gol pozisyonlarına girdik ve hak ederek 1-0 önde tamamladık. İkinci yarıya da iki gol pozisyonu ile başladık. Beraberlikle birlikte oyun temposundan ve disiplininden koptuk, 20-25 dakika toparlanamadık. Maç içinde gelişen sakatlıklardan dolayı bazı değişiklikler yapmak zorunda kaldık ve bu oyun disiplininden bizi kopardı. Son 15 dakikada oyuna yeniden hükmettik ve bu kadar sakatlığa rağmen galibiyetten ve gruplara kalmamızdan dolayı memnun olmamız gerekir." Grup kuralarını heyecanla beklediklerini kaydeden Skibbe, grup maçlarını geçip, ilk baharda da UEFA Kupası’nda maç yapmak istediklerini ifade etti.

F.Bahçe’nin iç meselesi

Sakatlıklardan şikayetçi olan Skibbe, "Sakatlıklar bizi vuruyor, önemli oyuncularımız sakatlandığı için bu bizi etkiliyor" ifadesini kullandı. Futbolda ikili mücadele olduğu için böyle şeylerin başlarına gelebileceğini anlatan Alman çalıştırıcı, "Diğer yandan, kaliteli ve büyük bir kadromuz olmamızdan dolayı bunu bir şekilde geçiştiriyoruz" dedi. Skibbe, Luis Aragones’in kamuoyunda eleştirilmesi konusundaki bir soruyu ise "G.Saray Teknik Direktörü olduğum için Fenerbahçe içindeki olaylarla ilgilenmiyorum. Ancak Aragones tecrübeli ve iyi bir teknik direktör" diye yanıtladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz