« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Kupayı kazanmak istiyoruz"

Basketbolda Spor Toto Erkekler Türkiye Kupası'nda çeyrek finalinde eşleşen Anadolu Efes'ten takım yöneticisi Turhan Akyüz ile Fenerbahçe Ülker Menajeri Damir Mrsic, Türkiye Kupası'nı müzelerine götürmek istediklerini söylediler.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Turhan Akyüz, kura çekiminin ardından yaptığı açıklamada, Fenerbahçe Ülker ile “sevgililer günü” olarak kutlanan 14 Şubat'ta maç yapacaklarını hatırlatarak, “Maçımız 14 Şubat Sevgililer gününde, maalesef... Sevgililer Günü'nde bir birimizle eşleştik” şeklinde espri yaptı. Akyüz, sözlerini şöyle sürdürdü:
“İyi maç olacak. Erken final. Ona göre hazırlığımızı yapacağız. Peş peşe 3 maçı kazanan takım Türkiye Kupası'nı alacak. Dolayısıyla bu maçı kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz. Rakiplerimize de başarılar dileriz. Takımımız peş peşe maç yapmaya alışık. Fenerbahçe Ülker de öyle. İyi oynayan kazansın.”

Fenerbahçe Ülker

Fenerbahçe Ülker adına kura çekimine katılan menajer Damir Mrsic ise Türkiye Kupası'nın önemli bir organizasyon olduğunu belirterek şunları söyledi:
“Fenerbahçe Ülker'in bu yıl koyduğu hedeflerde Türkiye Kupası'nı kazanmak da var. Geçen yıl hem şampiyon olmuş, hem de Türkiye Kupası'nı kazanmıştık. Bu yıl da aynı istekle yola devam ediyoruz. Bu yıl takımımızda daha çok genç oyuncu var ve bu nedenle inişli çıkışlı grafik çiziyoruz. Ancak Türkiye Kupası maçları geldiğinde takımımızın hazır olacağını düşünüyoruz. Anadolu Efes de Türkiye Kupası'nı kazanmak isteyecek. Güzel bir mücadele olacak.”

Bunları da Beğenebilirsiniz