« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kupayı aldığımız için çok mutluyum

Ziraat Türkiye Kupası Finali'nde Fenerbahçe'yi 3-1 yenerek kupanın sahibi olan Trabzonspor'un kulüp başkanı Sadri Şener, kupayı kazandıkları için çok mutlu olduklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Şener, GAP Arena Stadı'ndan ayrılırken basın mensuplarına yaptığı açıklamada, kendi döneminde ikinci kez Türkiye Kupası sevincini yaşadığını belirterek, “17 yıl sonra kupa mutluluğu yaşıyorum. Kupayı aldığımız için çok mutluyuz” dedi.

Bordo-mavili takımın iyi bir futbol ortaya koyduğunu ifade eden Şener, “Her iki takımı da kutluyorum. Alex, çok özel bir oyuncu. Maçta önce geçtiler, ancak biz kopmadık ve kupayı kazandık” diye konuştu.

Şener, maç öncesi İstanbul'a dönmeyi düşündüğünü, ancak Trabzon kentinde büyük kutlamalar yapıldığını öğrendiğini kaydederek, “İstanbul'a dönecektim ama duydum ki Trabzon'da büyük kutlamalar var. Kupayla birlikte Trabzon'a dönüyoruz” dedi.

Başkan Şener, basın mensuplarının, “Şampiyon kim olacak” sorusuna “Söylemem” yanıtını verirken, Fenerbahçe ile de ligin son haftasında yapacakları maçı Trabzonspor'a yakışır biçimde oynayacaklarını kaydetti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler