Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kupada yarının programı

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. turunda yarın 33 karşılaşma oynanacak

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Toplamda 108 takımın yer aldığı ikinci turda karşılaşmalar, tek maç eleme sistemine göre yapılacak. Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. turunda yarın oynanacak karşılaşmaların programı şöyle:

14.30 Ankara Demirspor-Sanica Boru Elazığspor (Cebeci İnönü)
14.30 Denizlispor-Dardanelspor (Doğan Seyfi Atlı)
14.30 Bandırmaspor-Kilimli Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)
14.30 Balıkesirspor-İskenderunspor 1967 (Balıkesir Atatürk)
14.30 Muğlaspor-Tavşanlı Linyitspor (Muğla Atatürk)
14.30 Fethiyespor-Cizre Basraspor (Fethiye İlçe)
14.30 Turgutluspor-Belediye Bingölspor (Turgutlu 7 Eylül)
14.30 Arsinspor-Bucaspor (Arsin İlçe)
14.30 Boluspor-Yimpaş Yozgatspor (Bolu Atatürk)
14.30 Manisaspor-Kayseri Şekerspor (Manisa 19 Mayıs)
14.30 Karaman Belediyespor-Bozüyükspor (Karaman Kemal Kaynaş)
14.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Keçiörengücü (Kamil Ocak)
14.30 Darıca Gençlerbirliği-Kırklarelispor (Darıca İlçe)
14.30 Batman Petrolspor-Körfez Futbol (Batman 16 Mayıs-Seyircisiz)
14.30 Kızılcahamamspor-Kütahyaspor (Kızılcahamam İlçe)
14.30 Tepecikspor-Beylerbeyispor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
14.30 Polatlı BUGSAŞ Spor-Silivrispor (Polatlı İlçe)
14.30 Uşak Belediyespor-Denizli Belediyespor (Uşak 1 Eylül)
14.30 Kahramanmaraşspor-Sakaryaspor (12 Şubat)
14.30 Alanyaspor-Yeni Malatyaspor (Alanya Oba)
14.30 Tokatspor-Hatayspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
14.30 Anadolu Selçukluspor-Pendikspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
14.30 İskenderun Demirçelikspor-Ofspor (İskenderun 5 Temmuz)
14.30 Eyüpspor-Ünyespor (Eyüp)
14.30 İnegölspor-Giresunspor (İnegöl İlçe)
14.30 Tarsus İdmanyurdu-Sarıyer (Burhanettin Kocamaz)
14.30 Çamlıdere Şekerspor-İstanbul Güngörenspor (Bağlum Belediye)
14.30 Gaziosmanpaşaspor-Bayrampaşaspor (İstanbul Gaziosmanpaşa)
14.30 Çankırıspor-Nazilli Belediyespor (Çankırı Atatürk)
14.30 Trabzon Kanuni-Sivasspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
18.00 Göztepe-Gölcükspor (İzmir Atatürk)
18.00 Adanaspor-Erzurum Büyükşehir Belediyespor (Adana 5 Ocak)
20.30 Mersin İdmanyurdu-Siirtspor (Tevfik Sırrı Gür)

Bunları da Beğenebilirsiniz