« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kupa Yıldırım’a armağan

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE Teknik Direktörü Christoph Daum, Beşiktaş’ı yenerek kazandıkları Süper Kupa’yı sarı lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım’a adadıklarını söyledi. Alman çalıştırıcı, sezon öncesi aldıkları ilk kupa için “Sevincim başkanım (Aziz Yıldırım) için. Başkanımıza bu takımı bize verebildiği için tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Maçta iki devrede farklı iki Fenerbahçe görüntüsünün sergilenmesiyle ilgili Daum, “İlk devre maça Beşiktaş daha iyi başladı. Erken yaptığı presle bizi zor duruma soktu. İkinci yarıda biz açıldık. Aslında 25 dakika sonra maça girebildik. İkinci yarıda ise apayrı bir takım oyunu gördü. Bu yeni Fenerbahçe modeli. Biraz şansla aldık bu maçı ama memnunuz. Tekrar ediyorum bu kapa başkanımız Aziz Yıldırım içindir. Aynı zamanda taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. Bu destek ile çok daha iyi işler yapacağız” yorumu yaptı.

Sıcak kucaklaşma

HER iki takımda da çalışma şansı bulan teknik direktörler Denizli ve Daum, derbi öncesi sıcak görüntü sergiledi. Seremoni öncesi Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum, Beşiktaş Teknik Direktörü Denizli’nin yanına giderek başarılar diledi. Birbirlerine sarılan iki teknik adam, basın mensuplarına da samimi görüntüler verdiler.

Bunları da Beğenebilirsiniz