ANTALYA HABERLERİ

 Kumluca'da sandık kurulu toplantısı

DHA
30.03.2017 - 11:09Son Güncelleme :
DHA

 

Ramazan SARIKAYALI/KUMLUCA, (DHA) - ANTALYA'nın Kumluca İlçesi'nde Ak Parti ilçe başkanlığı tarafından sandık kurulu toplantısı yapıldı.

Ak Parti Kumluca ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen sandık kurulu toplantısı Kumluca Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Ak Parti Seçim İşleri Sorumlusu İl Başkan Yardımcı İbrahim Etem Taş, Ak Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer ve sandık kurulu üyeleri katıldı

İlçe Başkanı Arif Yavuzer, kurul üyelerine sandık başında nasıl hareket edeceklerini anlattı.

Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya da "Özal ile Kenan Evren, Özal ile Demirel, Ecevit İle Ahmet Necdet Sezer, Demirel ile Tansu Çiller ve Mesut Yılmaz gibi tüm devlet adamlarımız mevcut sistem yüzünden sıkıntı yaşamıştır. Artık bu durumları ortadan kaldırmak için 'evet' diyeceğiz" dedi.

Seçim İşleri Sorumlusu İl Başkan Yardımcısı İbrahim Etem Taş da sandık görevlisinin Yüksek Seçim Kurulu açısından kurallarını anlattı.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden  Kumluca'da sandık kurulu toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2017 tarihinde saat 11 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça  Kumluca'da sandık kurulu toplantısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı