ANTALYA HABERLERİ

Kumluca'da Ramazan Çelik konseri

DHA
27.04.2017 - 11:20Son Güncelleme :
DHA

 

Ramazan SARIKAYALI/KUMLUCA, (DHA) - KUMLUCA'da bu yıl 18'incisi düzenlenen Tarım ve Seracılık Festivali etkinlikleri kapsamında Ramazan Çelik konseri düzenlendi.
Kumluca Tarım Seracılık Festivali etkinlikleri kapsamında Karatepe Stadı'nda şarkıca Ramazan Çelik konser verdi. Konseri Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, meclis üyeleri, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve  vatandaş izledi.
Seslendirdiği hareketli türkü ve oyun havalarıyla dinleyicileri coşturan Çelik, eserlerini zaman zaman seyircilerle birlikte okudu. Genç Osman ve Türkiye'm gibi kahramanlık türküleri de seslendiren Çelik, yaklaşık iki saat boyunca hayranlarını coşturdu.
Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Tarım ve Seracılık Festivali'nin her geçen yıl bir öncekinden daha güzel şekilde gerçekleştiğini, özellikle bu yıl yapılan yörük göçünün çok güzel olduğunu söyledi. Festivale emeği geçenlere teşekkür eden Çetinkaya, bir yaşam kültürü olan yörüklüğü gelecek nesillere aktarmak ve yaşatılmasını sağlamak için çalıştıklarını vurguladı. Başkan Çetinkaya ve belediye meclis üyesi Ramazan Kızılkaya, Ramazan Çelik'e çiçek takdim etti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Kumluca'da Ramazan Çelik konseri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 11 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kumluca'da Ramazan Çelik konseri haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı