ANTALYA HABERLERİ KUMLUCA HABERLERİ

KUMEV üniversite kurulması için çalışacak

DHA
30.05.2018 - 16:43Son Güncelleme :
DHA

 

Ramazan SARIKAYALI/KUMLUCA, (DHA) - KUMLUCA Eğitim Vakfı'nın yönetim kurulu toplantısında Batı Antalya'da bir üniversite kurulması için çalışma yapılması kararlaştırıldı.

KUMEV Yönetim Kurulu toplantısı Kumluca Belediyesi Konferans Salonunda yapıldı. Toplantıda divan başkanı ve divan üyelerinin seçimi yapıldı. Ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Kâr- zarar hesaplanması ve bilançonun görüşülmesinin ardından faaliyet ve denetçi raporları okundu. Toplantının sonunda yeni yönetim ve denetim kurulu üyelerinin belirlenmesine geçildi. Yönetim kurulunda değişik yapılmazken, denetim kuruluna Şinasi Abacı yerine Ramazan Demirel getirildi.

Dilek ve temenniler bölümünde ise Kumluca Meslek Yüksekokulu, Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi'nin açılması ile vakfın büyük bir görevi yerine getirdiği, bundan sonraki hedefin ise Batı Antalya'da bir üniversite kurmak olduğu, bunun için de vakıf üyeleri olarak ellerini taşın altına koyacaklarını vurgulandı.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Kumluca haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Kumluca haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde KUMEV üniversite kurulması için çalışacak haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı