Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kulvarımız çoğaldı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

<ı>Atılay KAYAOĞLU

F.Bahçe Teknik Direktörü Mustafa Denizli ‘‘Artık unvanımız var. Lige şampiyon olarak gireceğiz. Rakiplerimiz Şükrü Saraçoğlu'ndaki inanılmaz üstünlüğümüze son vermek için mücadele edecek’’ dedi...

Önemli sınav

Fenerbahçe Teknik Direktörü Mustafa Denizli, sezonun ilk basın toplantısında ilginç açıklamalarda bulundu. takımının yeni sezona 3 ayrı kulvarda gireceğine dikkat çeken tecrübeli çalıştırıcı, ‘‘Artık üzerimizde unvan var. Lige şampiyon olarak başlayacağız. Avrupa'da da çok önemli bir Şampiyonlar Ligi sınavımız var’’ diye konuştu.

Başarı artacak

Dünya futbol tarihinde çok az takımın elde edebildiği iç saha başarısına sahip olduklarını dile getiren Denizli, ‘‘Rakiplerimiz, Şükrü Saraçoğlu'nun inanılmaz üstünlüğüne son vermek için mücadele edecek. Biz bunun bilincindeyiz. Hem serisi sürdürmek, hem de F.Bahçe'nin başarılarına yenilerini eklemek istiyoruz’’ mesajını verdi.

Kontenjan var

Transfer döneminde düşündüğü futbolcuları kadroya dahil ettiğini anlatan Denizli şöyle devam etti: Ceyhun ve Ümit Özat'ı aldık. Hakan Bayraktar da listemizde. Yönetimin bu konuyu çözeceğine inanıyorum. Yabancı kontenjanımız devam ediyor. Gerektiği zaman bu hakkımızı en iyi şekilde değerlendireceğiz. Şu anda buna ihtiyaç duymuyoruz.

Kolay rakip yok

Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri değerlendirirken ‘‘Kolay rakip kalmayacak diyen Denizli, Oktay, Okan ve Baliç'in durumunu ortama göre kullanacaklarını ifade etti. Denizli ayrıca Yıldırım'ın ‘‘Avrupa'da başarı için 3 yıl gerek’’ sözlerini doğrulayarak, ‘‘O arena Türkiye Ligi'ne benzemez.’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz