« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kulüplerden Vedat Okyar için başsağlığı mesajı

Ankaraspor, tedavi gördüğü hastanede bu sabah yaşamını yitiren Vedat Okyar için başsağlığı mesajı yayınladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Ankaraspor'un resmi internet sitesinde, “Spor camiasının başı sağolsun” başlığıyla yer alan mesajda, “Eski futbolcu, spor yazarı Vedat Okyar'ın hayata gözlerini kapadığını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Ankaraspor camiası olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk spor basınına ve Beşiktaş camiasına başsağlığı diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

BURSASPOR, OKYAR İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYINLADI

Bursaspor Kulübü, vefat eden bir dönem yeşil-beyazlı formayı da giyen Beşiktaş'ın eski kaptanı ve spor yazarı Vedat Okyar için başsağlığı mesajı yayınladı.

Bursaspor Kulübünün resmi internet sitesinde “Vedat Okyar'ı kaybettik” başlığıyla yer alan mesaj, şöyle:

“1964-1967 sezonları arasında Bursaspor'umuzda forma giyen ve kaptanlık yapan eski futbolcumuz ve spor yazarı Vedat Okyar'ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Kolon kanseri ile mücadeleyi bu sabah kaybeden Vedat Okyar'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk spor basınına ve camiamıza başsağlığı dileriz.”

SİVASSPOR KULÜBÜ, BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYINLADI

Sivasspor Kulübü, vefat eden Beşiktaş'ın eski kaptanı ve spor yazarı Vedat Okyar için başsağlığı mesajı yayınladı.

Sivasspor Kulübü'nün resmi internet sitesinde “Beşiktaş camiasının, spor basının başı sağolsun” başlığıyla yer alan mesajda, şu ifadelere yer verildi:

“Beşiktaş'ın efsane kaptanı, spor yazarı Vedat Okyar'ı kaybettik. Futbolu bıraktıktan sonra başladığı spor yazarlığında kendisine has üslubu ile yönlendirici, destekleyici yazıları ile herkesin, herkesimin gönlünde taht kuran Vedat Okyar'ın ölümününden Sivasspor camiası adına üzüntü duyduğumuzu belirtir, merhuma Allah'tan rahmet, Beşiktaş camiasına, kederli ailesine ve basın camiasına baş sağlığı dileriz. Ruhu şad olsun.”

TARAFTAR SİTELERİ OKYAR İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYINLADI

 Beşiktaş'ın eski kaptanı, spor yazarı Vedat Okyar'ın vefatı, ezeli rakipler Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarlarını bir araya getirdi.

Üç büyük kulübün önde gelen taraftar grupları, Vedat Okyar için başsağlığı mesajı yayınladı.

Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı, internetteki giriş sayfasını Okyar'a ayırıp “Başımız sağolsun” derken, ana sayfasında da şu ifadelere yer verdi:

“Güle güle Büyük Kaptan. Beşiktaşımız'ın efsane kaptanı, unutulmaz futbolcusu, sevgili Vedat Okyar abimizi kaybetmenin tarifsiz üzüntüsü içindeyiz. Futbolu bıraktıktan sonra başladığı spor yazarlığındaki kendine has üslubuyla taraflı tarafsız herkesin sevgisini ve saygısını kazanan Vedat Okyar, Beşiktaş'a olan aşkını her fırsatta dile getirmesiyle de tüm Beşiktaşlılar'ın en sevdiği yorumculardandı. Beşiktaş Ailesi'nin, Türk futbol dünyasının ve spor medyasının en önemli isimlerinden Vedat Okyar'ın vefatı, tüm camiamızı derinden sarstı. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk spor basınına ve camiamıza başsağlığı diliyoruz.”

Fenerbahçe taraftarlarının sitesi olan “www.antu.com”da ise “Antu.com olarak Büyük Fenerbahçe taraftarı adına, efsane futbolcu, beyefendi futbol adamı Vedat Okyar'a Tanrı'dan rahmet, kederli ailesine, Beşiktaş camiası başta olmak üzere tüm futbolseverlere başsağlığı ve sabır diliyoruz. Nur içinde yat Vedat Okyar” denildi.

Galatasaray'ın önde gelen taraftar gruplarından “Ultraslan”ın internet sitesinde de “Büyük usta Vedat Okyar'ın vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allah'tan rahmet sevenlerine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz” ifadeleri kullanıldı.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.