« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kulüp Müdürünün eşi bilet kuyruğunda

F.Bahçe, büyük talep gören Trabzon maçı biletlerini kendi yöneticilerine dahi vermedi. Kulüp Müdürü Serkan Acar’ın eşi ve oğulları da bilet kuyruğuna girdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENEBAHÇE, Süper Lig’de şampiyonluk düğümünü çözecek Trabzonspor maçının biletlerini dün satışa çıkardı. Saat 10.00 itibari ile sadece kulüp üyeleri ile Fenerbahçe Taraftar Kart sahipleri için satışa sunulan biletler büyük izdihama neden oldu. 50 ile 315 TL arasında fiyatlarla satılan yaklaşık 26 bin bilet, 4.5 saat içinde tükendi.   
   
Personele bilet yok

Sarı lacivertli kulüp, çok fazla talep olan maç biletlerini kendi personeline dahi vermedi. Bu nedenle bilet kuyruğuna girenler arasında kulüp yetkilileri ve yakınları da yer aldı. F.Bahçe Kulüp Müdürü Serkan Acar’ın eşi Zeynep Acar Değirmencioğlu ile oğulları Erkan ve Volkan Acar da bilet kuyruğundaydı.

Satın Alma Müdürü de kuyrukta  

Yine sarı lacivertli pek çok eski sporcunun dışında Disiplin Kurulu Üyesi Ahmet Baltacı, Dereağzı Satın Alma Müdürü Mehmet Bastoncu gibi isimler de taraftarlarla birlikte kuyrukta bekleyerek hizmet ettikleri kulübün şampiyonluk maçının biletini almaya çalıştı.

Taraftar isyan etti 


Bu arada bilet satışını gerçekleştiren firmanın internet sitesi de yoğunluk nedeniyle bir süre çalışamaz hale geldi. Gişelerde sistemlerde yaşanan sorun nedeniyle satış yapılmakta sıkıntılar yaşandı. Taraftar kart sahiplerinin alabileceği bilet sayıları da düşürülürken, istedikleri sayıda bilet alamayan Fenerbahçeli taraftarlar basın mensuplarına tepkilerini dile getirdi.

Ayşecik kuyrukta  

Bir dönem çevirdiği “Ayşecik” filmleriyle tanınan Zeynep Acar Değirmencioğlu, oğulları Erkan ve Volkan ile Şükrü Saracoğlu Stadı önündeki bilet kuyruğundaydı.


Bunları da Beğenebilirsiniz