« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kulüp Lisans Komitesi yeniden oluşturuldu

Futbol Federasyonu Kulüp Lisans Komitesi, federasyon başkanvekili Kemal Kapulluoğlu yönetiminde yeniden oluşturuldu. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, komitede yönetim kurulu üyeleri Turan Özen ve Erdal Batmaz ile genel sekreter Lütfi Arıboğan'ın yer aldığı kaydedildi. Komitenin Kulüpler Birliği temsilcisinin şubat ayı sonunda belirleneceği duyuruldu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Öte yandan, federasyonun Kulüp Lisans Departmanı'nın, profesyonel lig kulüplerinin 2006-2007 lisans başvuruları için gereken belgelerin neler olduğunu 3 Şubat'ta ilgili kulüplere bildirdiği açıklandı.

Lisans başvurusunda bulunacak kulüpler, kendilerinden istenen belgelerini doldurup en geç 31 Mart'ta Futbol Federasyonu'na teslim edecekler. Mayıs sonuna kadar Kulüp Lisans Departmanı tarafından denetlenecek kulüplerden lisans almaya hak kazananların listesi 31 Mayıs'ta UEFA'ya sunulacak.

Kulüp Lisans Departmanı'nın değerlendirme ve denetlemelerin sonucu basın aracılığıyla kamuoyuna duyurulacak.
Futbol Federasyonu Kulüp Lisans Departmanı'nda İdil Ülken (Personele İlişkin ve İdari Kriterler Uzmanı, Departman Müdürü), Özkan Saraç (Mali İşler Uzmanı), Emrah Tok (Sportif Kriterler Uzmanı), Cenk Cem (Altyapı Uzmanı), Hande Vardar (Medya Sorumlusu) ve Mehmet Alkılıç (Kulüp Lisans Asistanı) görev alıyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler