Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kulüp giysilerine Arzu Kaprol dokunuşu

  Hürriyet Haber
  24 Kasım 2001 - 01:54Son Güncelleme : 24 Kasım 2001 - 01:54

  Stil ve trend meraklılarının kutsal dergisi 'Wallpaper'a kardeş geldi. 'Spruce' adını taşıyan bu son derece klas ve rafine moda dergisi son sayısını İstanbul'a ayırmıştı. Tasarıma yön verenler listesinin en başına da Kaprol'ü koymuştu. Arzu Kaprol şimdi de kulüp giyisilerine el attı.

  Uluslararası çapta büyük başarılar kazanmış ünlü Türk tasarımcı Arzu Kaprol'ün ‘‘Clubber-Arzu Kaprol’’ isimli koleksiyonu, Paris, Londra, Brüksel, Atina ve Kuveyt'den sonra, İstanbul ve Ankara'da da ‘‘Virus’’ mağazalarında satılacak.

  Arzu Kaprol'ün yeni koleksiyonu ‘‘Clubber-Arzu Kaprol’’ genç ve dinamik yaşayan günümüz gençliğine hitap ediyor. Virus mağazaları da elinden geleni yaparak koleksiyonu uygun fiyatlarla tüketiciye sunuyor ve bir ilke imza atıyor. Koleksiyonun dikkat çeken ürünleri arasında bulunan deri ve blue jean'ler; taşlar ve fermuarlarla süsleniyor. Lycralı transparan tüller ve tül üzerine işlenmiş renkli tiftikler bu sezon clubber'ların vazgeçilmezleri arasında yer almaya aday olacak. Koleksiyonun başlıca renkleri arasında siyah, kırmızı ve mürdüm tonları bulunuyor. Şıklığın ön planda tutulduğu tasarımlar arasında poplin ve jarse bluzlar ile lycralı yünler sezon gardıroplarının demirbaşları arasında yer alacak.

  Meraklısına özel bilgi, Virus, Akmerkez, Mayadrom ve Erenköy'den sonra 15 Kasım 2001 tarihinde Ankara Bilkent'te dördüncü mağazasını açtı. Ankara mağazasının açılışı Club 20'de düzenlenen büyük bir parti ile kutlandı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı