« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kulüp elden gidiyordu

Şişli Belediyesi’nin "Yılın Spor Adamı" plaketi verdiği Özhan Canaydın, "Çok kritik bir dönemde G.Saray’a başkan oldum. TMSF’nin kulübümüzü devralmasını önledik" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
G.SARAY Kulübü eski Başkanı Özhan Canaydın, görev yaptığı dönemde yaşadığı sıkıntıları anlatırken kulübü TMSF’nin elinden kurtardıklarını söyledi. Şişli Belediyesi tarafından başarılı çalışmaları ve spora olan katkılarından dolayı "Yılın Spor Adımı" plaketi ile ödüllendirilen Canaydın, çok kritik bir dönemde G.Saray’a başkan olduğunu belirtirken, yaşadıkları birçok sıkıntının hala bilinmediğini vurguladı ve şunları söyledi:

Sıra Avrupa’da

"Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nun (TMSF) kulübümüzü İstanbulspor gibi devralmaya çalıştığı dahi daha yeni yeni dile getirilmeye başlanıyor. Görev yaptığım 6 yıl içerisinde çok büyük sıkıntılarımız oldu ve atlattık. Yarın (bugün) da büyük bir ihtimalle şampiyonluğumuzu kutlayacağız. Böylece 6 yıl içinde 3 şampiyonluk ve 1 Türkiye Kupası kazanmış olacağız. Ama Avrupa kupalarında istediklerimizi yapamadık. Artık Adnan Polat ve arkadaşları bunun için çalışacaklardır ve eski günlerimize döneceğiz."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler