Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Kulübü zarara uğratmadan..."

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Karşıyaka'nın başkanı Cihan Büyükoral, “Kulübü zarara uğratmadan bir kadro kuracağız” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Büyükoral, yeni sezon öncesinde teknik heyetin raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürdüklerini, taraftarların rahat olması gerektiğini söyledi.

Yeni sezonda Karşıyaka'nın ismine yakışır bir takım kuracaklarını kaydeden Büyükoral, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Bu yıl kulüp bütçesini daha dikkatli kullanıyoruz. Herkesin rahat olması gerekiyor. Geçen dönemde acele edildiğinde sonuçların ne olduğu görüldü. Bu sezon daha dikkatli, daha düşünerek kulübü zarara uğratmadan bir kadro kuracağız. Bize faydalı olacak genç oyuncuların yanı sıra tecrübeli isimlerle kadromuzu zenginleştireceğiz. Şu süreçte tedirgin olmaya gerek yok. Önümüzdeki 15-20 gün boyunca Süper Lig takımlarının kampları var. O kamplarda kadroya giremeyen oyuncular olacak. Camia da strese girmesin, herkesin sabırlı olması gerekiyor.”

İç transferde Ahmet, Erdi, Fatih Şen, Murat, Recep, Şaban ve Taha ile sözleşme yenilediklerini ayrıca genç oyuncular Ahmetli Belediyespor'dan Hakan Kuş ve Aydınspor 1923'ten Mehmet Ali Kıran'ı kadrolarına kattıklarını kaydeden Büyükoral, “Önümüzdeki süreçte 5'i genç, 5'i de tecrübeli olmak üzere, 10 futbolcu daha transfer etmeyi düşünüyoruz” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler