« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kulübeye kimi gönderecek

Fenerbahçe Teknik Direktörü, eğer Krasic, Kuyt ve Sow’u birlikte ilk 11’de oynatmak isterse Alex, Stoch, Caner ve Mehmet Topuz dörtlüsünden en az üçü yedek kalacak.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’nin yarın oynayacağı Trabzonspor maçında sahaya nasıl bir 11’le çıkacağı merak konusu oldu. Sarı lacivertli takımda Aykut Kocaman, sezon başından beri ideal 11’ini bir türlü sahaya sürmeyi başaramadı. Ancak bu  karşılaşma öncesi sarı lacivertlilerde ilk kez eksik oyuncu kalmadı. Marsilya maçında oynamayan Egemen, Kuyt ve Krasic üçlüsünün sakatlıkları sona erdi. 

Ancak bu üçlünün takıma dönecek olması ile birlikte Aykut Kocaman’ı da zor bir karar bekliyor. Kuyt’tan kolay kolay vazgeçemeyen Kocaman, Sow’un da formda olması nedeniyle bu ikiliye forvette görev vermek istiyor.

Buna karşılık Alex’in de Marsilya maçında bu sezonun ilk golünü atıp kendine gelmesi bu üçlüden hangisini yedek bırakacağı konusunda Kocaman’ın kafasını karıştırıyor.

Sadece Egemen’in forması garanti

Genç teknik adamın ileri ikilide Kuyt ve Sow’u tercih etmesi halinde Alex kulübeye geçecek. Ayrıca Krasic’in de oynayabilecek duruma gelmesi kanatlardaki Caner, Stoch ve Mehmet Topuz için tehlike çanları çaldırıyor. Marsilya maçındaki güzel oyununu golle süsleyen Caner ve aynı maçta Alex’e asist yapan Mehmet Topuz’un da formda olması Kocaman’ı zorlayacak. Egemen ise formayı Bekir’den geri alacak. Fenerbahçe’nin, Trabzonspor karşısına şu 11’le çıkması bekleniyor: Volkan, Gökhan, Egemen, Yobo, H.Ali - Kuyt (M.Topuz), Meireles, M.Topal, Caner (Krasic) - Alex, Sow.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler