« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kulübede öfke

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray'da yedek kalan Lucescu'ya yükleniyor

Sarı kırmızılı takımda sıkıntılar bir türlü bitmiyor. Primlerini zamanında alamayan futbolcular kadroya giremeyince ya da oyundan alındıklarında tepkilerini açığa vuruyorlar. Fatih Akyel, Ümit ve Ahmet bu konuda çok dertli.

ÜMİT: Kendimi deneme tahtası gibi hissediyorum. ‘Artık sabrım kalmadı. Kısa süreli oynamak benim gücüme gidiyor.

FATİH: Sezon başından bu yana hocamızla yıldızımız barışmadı. Takımda bir çok kişi hata yapıyor. İlk hedef nedense hep ben oluyorum.

AHMET: Lucescu idmanlardan sonra bana bu hafta hazır ol diyor. Maç günü gelip çattığından değişiyor. Onu anlamakta zorluk çekiyoruz.

Sıkıntılar bitmiyor

Trabzon deplasmanında galibiyeti uzatma dakikalarında yediği golle kaçıran Galatasaray'da ödenmeyen primlerin yanı sıra, bir önemli sıkıntı daha var; yedeklik. Fatih, Ümit ve Ahmet'in başını çektiği bazı futbolcular, Teknik Direktör MirceaLucescu'nun kadro konusunda ayırımcılık yaptığını söylüyor, oynatılmadıkları için üzüntü duyduklarını belirtiyorlar. Rumen hocayla yıldızı barışmayanların başında ise Fatih Akyel geliyor.

Hatalı ben miyim?

Lucescu tarafından ikinci kez kadro dışı bırakılarak Trabzon'a götürülmeyen Fatih Akyel, bu konuda oldukça dertli. Şunları söylüyor genç futbolcu: ‘‘Sezon başından bu yana hocamızla yıldızımız barışmadı. Benim daha genç olduğumu kadroya girme konusunda aceleci davranmamam gerektiğini söylüyor. Takımda bir çok kişi hata yapıyor. Ancak ilk hedef hep ben oluyorum.’’

Sabrım kalmadı

Trabzonspor maçının ikinci bölümünde sahaya giren Ümit ise kendisini deneme tahtası gibi hissettiğini söylüyor ve yakınıyor: ‘‘Artık sabrım kalmadı. Kısa süreli oynamak benim gücüme gidiyor. Hiçbir sorunum yok, kendimi de çok iyi hissediyorum. Devamlı oynamamak beni bir anda soğutuyor. Hocamız mavi boncuk veriyor. Daha sonra bu mavi boncuğu alıyor. Ne yapacağımı şaşırdım.’’

Maç günü değişiyor

G.Saray'da bir başka sıkıntılı futbolcu ise Ahmet Yıldırım... İdmanlarda çok çalıştığını, ancak bir türlü kadroya girmeyi başaramadığını söyleyen genç futbolcu, ‘‘Lucescu idmanlardan sonra beni çok iyi görüyor. ‘Bu hafta hazır ol' diyor. Maç günü gelip çattığından hocamız bir anda değişiyor. Onu anlamakta zorlu çekiyoruz’’ şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz