Futbol Kulübede k..ımı sıkarak oturdum
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kulübede k..ımı sıkarak oturdum

A Milli Takımımızın oyununun kendisini tedirgin ettiğini söyleyen Hollanda Teknik Direktörü Louis van Gaal, ilginç bir deyim kullandı.

HOLLANDA Milli Takım Teknik Direktörü Louis van Gaal, Türkiye maçı sırasında yaşadığı korku ve endişeyi “Kulübede k...mı sıkarak oturdum” sözleriyle dile getirdi. Ünlü teknik adam, Türk Milli Takımı’nın oynadığı futbolla kendilerini çok zorladığını belirtti.

Ya Türkler gol atsaydı?

Ülkenin önde gelen gazetelerinden Algemeen Dagblad da haberinde, “Türkler maçın hemen başın gol atsalardı ne olurdu sorusunun cevabını hiçbir zaman alamayacağız” ifadesini kullandı.

Birinci sayfasına “Önemli galibiyet” başlığını atan ülkenin en yüksek tirajlı günlük gazetesi De Telegraaf ise, Portakallar’ın ilk yarıda iki büyük tehlike atlattıklarını ve iki takımın da büyük hatalar yaptığını anlattı.

‘Hollanda şansıyla kazandı’

· Algemeen Dagblad (Hollanda): Portakallar, 20 bin Türk taraftarla küçük İstanbul gibi olan Arena’da başarılı bir sınav verdiler.
· De Volkskrant (Hollanda): Hollanda cesaret, hücum ve bir miktar şansla kazandı. Hollanda, sık sık Türk Milli Takımı’nın hak ettiği gollerden kurtuldu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle