GeriSpor Kulübede çıldırıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kulübede çıldırıyor

‘‘Ben lider futbolcuyum’’ diyen Sergen, yedek kalmayı hazmedemiyor

‘‘Benim davranışlarıma, umursamaz tavırlarıma bakmayın. Yedek kaldığım an içimde fırtınalar kopuyor.’’ Bu sözler, Beşiktaş'tan sonra Fener'de de aynı sorunla karşılaşan Sergen Yalçın'a ait.

Sergen'in kaderi, Yıldırım'ın bugün Zeman ve Fadıl Akgündüz'le yapacağı toplantılardan sonra belli olacak.

SERGEN için karar günü... Dün başkan Aziz Yıldırım ile teknik direktör Zeman arasında yapılması gereken görüşme bir günlük erteleme ile bugün gerçekleşiyor. Başkan Yıldırım, Zeman'dan Sergen ile ilgili görüşlerini aldıktan sonra, bir görüşme de Fadıl Akgündüz ile yapacak. Ve bu toplantılar dizisi Sergen'in F.Bahçe'deki kaderini belirleyecek.

Şimdi biraz gerilere, geçen yıllara dönelim ve Sergen'in kısa futbol yaşamında estirdiği rüzgarlara bir bakalım.

Sergen'in şöhreti Beşiktaş'ta Gordon Milne ile başladı. Gordon, ondaki yetenekleri görüyor ve Polonya'dan transfer ettiği Zeyer'i kulübeye çekerek Sergen'e sol kanatta görev veriyordu. Ancak, bir şikayeti vardı Gordon'un. Sergen idmanlarda yeterli gayreti göstermiyordu. Gordon'un bu konularda hiç şakası yoktu. Ve Sergen'i hemen kulübeye çekiyor, adeta gözdağı veriyordu.

SAHADA OLMALIYDI

İşte Sergen'in huysuzluğu da hemen başlıyordu. O, kulübede çıldırıyordu. Kendine göre, yetenekliydi, klastı, Türkiye'nin en iyisiydi. Kulübede oturamazdı. Mutlaka sahada olmalıydı.

Son 5 sezonun en kötü Fener'i

F.BAHÇE, son 5 ylın en kötü sezonunu yaşıyor. İlk 10 haftalar göz önüne alındığında, sarı lacivertliler, 17 puan toplayıp, hayal kırıklığı yaşattığı 1994-95 sezonundan sonraki en başarısız performansını sergiliyor. Bu sezon oynadığı 10 maçta yalnızca 19 puan elde eden F.Bahçe, kalesinde gördüğü 11 golle de dikkatleri çekiyor.

OLAY ADAM SERGEN

Oynasa da olay yaratıyor, yedek kalsa da... F.Bahçe'nin Jetpa'dan kiraladığı Sergen, Bursa maçındaki isteksiz davranışları nedeniyle taraftarların bir kısmını karşısına aldı. Yıldız futbolcunun kaderi, bugünkü toplantılardan sonra çizilecek.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle