KONYA HABERLERİ

Kulu’da Aşure İkramı

IHA
26.10.2015 - 17:05Son Güncelleme :

KONYA'NIN KULU İLÇESİNDE FAALİYET GÖSTEREN EĞİTİM, KÜLTÜR, YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ MUHARREM AYI DOLAYISIYLA 1400 KİŞİYE AŞURE DAĞITTI

IHA

Konya’nın Kulu ilçesinde faaliyet gösteren Kulu Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Muharrem ayı dolayısıyla bin 400 kişiye aşure dağıttı.
Kulu Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Tütüncü, Muharrem ayı münasebetiyle her yıl geleneksel hale getirdikleri 6. Aşure ikramına başladıklarını belirterek, “Kulu’nun en işlek caddesi olan Atatürk caddesindeki dernek bürosu önünde Hacı usta tarafından hazırlanan 1400 kişilik aşurelerin caddeden geçenlere, esnaf ve protokole de ikram ediyoruz. Etkinliğin yapılmasına katkı veren yardımsever esnafımıza ve halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Kulu’da Aşure İkramı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kulu’da Aşure İkramı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı