Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Barış Manço şarkılarla anıldı

DHA
31 Ocak 2013
  Hepimiz Barış Manço'yuz

  Sevilen sanatçı Barış Manço, ölümünün 14’üncü yılında Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikle Antalya’da anıldı.

  Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nın AKM Perge Salonu’nda organize ettiği gecede Altındağ Atatürk Çocuk Kültür Merkezi öğrencileri sahneye çıktı. Çocuklar aldıkları eğitimler ışığında Barış Manço’nun unutulmaz ’Adam Olacak Programı’nı canlandırdı. Çocukların sevgilisi Manço’nun unutulmaz şarkıları yine çocuklar tarafından seslendirildi.

  Yoğun ilgi gösterilen gecede kısa bir konuşma yapan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Adem Akyürek, Barış Manço’yu çok özlediklerini ifade etti. Dünyada barışa, sevgiye ihtiyaç duyulan bu günlerde Manço’yu saygıyla andıklarını belirten Akyürek, "Bize bu özel gösteriyi sunan çocuklarımıza çok teşekkür ederim" dedi. Gecenin sonunda Adem Akyürek, Barış Manço’yla yıllarca çalışan Cengiz Uzun’a çiçek sunarak teşekkür etti.

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  31/01/2013 - 17:40
  barış abi senin öldügün gün okula gitmek üzere hazırlanırken tvde ölüm haberini aldım o gün aklımda kalan iki şey var birisi tutamadıgım göz yaşları biride sana yazdıgım mektup,sen ölmedin abi yüregimizdesin :(((
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding