Hürriyet Hava Durumu - Hava Nasıl 0lacak İstanbul : 30ºC
29 Ağustos 2015 12:20

Aerosmith İstanbul'a ilk kez geliyor

Aerosmith hayranlarına müjde

Rock’n Roll’un efsane grubu Aerosmith, Dünya Turnesi kapsamında 14 Mayıs 2014 tarihinde İstanbul, İTÜ Stadyumu’nda sahne alacak.

BKM ve MAP İletişim organizasyonuyla Türkiye’de ilk kez konser verecek olan grup, unutulmaz şarkılarının yanı sıra 11 yıl aradan sonra tamamen yeni şarkılardan oluşan ilk stüdyo albümü “Music From Another Dimension”dan da şarkılar seslendirecek.

Rolling Stone dergisinin “Tüm zamanların en büyük 100 sanatçısı” listesinde yer alan Aerosmith, 66,5 milyonu ABD sınırları içinde olmak üzere, sattığı 150 milyon albüm ile “gelmiş geçmiş en fazla albüm satan Amerikalı rock grubu” olarak tarihe geçti. 2001 yılında “Rock and Roll Hall of Fame” tarafından onurlandırılan grup, başta 4 Grammy ödülü olmak üzere birçok ödülün de sahibi.

BİLETLER 19 ARALIK'TA SATIŞTA

Stephen Tyler (vokal), Joe Perry (gitar), Tom Hamilton (bas), Joey Kramer (davul) ve Brad Whitford’tan (gitar) oluşan Aerosmith’in konser biletleri, 19 Aralık 2013 Perşembe günü saat 11:00 de Biletix’te satışa çıkacak.

Her türlü hakkı saklıdır.

Etiketler: 14 Mayıs, Aerosmith
Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız
Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Etiketler Osmanlı İnşaatchp izmir il başkanlığıYermukchrometuğrul türkeşkemahoy kullanmakBirkan Sokullusarı ömergalatasarayfatih terimmetrobüs yoluŞenol GüneşMeteoroloji'den kuvvetli yağış uyarısıavcılar yangın