« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Külleri atıyoruz

Başkan Nuri Albayrak, bordo mavililerin takım ruhu kazanmaya başladığını belirtti. Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, takımından çok memnun olduğunu söyledi.

Ömür AVCI/DHA
SON GÜNCELLEME
Albayrak, "Dünyada marka olmuş bir takımız. Trabzonspor ruhu her zaman vardı. Ama bazen külleniyordu. Şimdi arkadaşlarımızla birlikte bu ruhun üzerindeki külleri atmaya çalışıyoruz. İnşallah onu atıp yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Bordo mavili takımın dün sabah yaptığı antrenmanı izleyen Albayrak, şöyle konuştu: "Ekibimiz bir takım ruhu kazanmaya başladı. Trabzonspor, inşallah eski günlerine dönecek. Yeniden yapılanmaya gittik. Özellikle ruhunu kaybeden sporcular vardı. Çok oyuncu gönderdik. Aldığımız genç ve hedefi olan arkadaşlarla yolumuza devam ediyoruz. Özlenen ve hedeflenen Trabzonspor’u meydana getirmek için ekip halinde çalışıyoruz. İnşallah bu haftaki lig maçını da kazanır ve yolumuza devam ederiz. Ligdeki hedefimiz üçüncülük. Kupa da zevkli ve çekişmeli geçiyor. Önümüzdeki yıl daha geniş ve güçlü bir kadroyla Türkiye Ligi, Türkiye Kupası ve Avrupa’da mücadele etmek istiyoruz." Trabzonspor’da yarınki Gaziantepspor maçında sakatlığı süren Hasan Üçüncü oynayamayacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler