MANİSA HABERLERİ

Kula'ya yeni itfaiye binası

DHA
30.03.2016 - 19:34Son Güncelleme :
DHA

MANİSA Büyükşehir Belediyesi tarafından Kula'ya yaptırılan itfaiye binasının temeli törenle atıldı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Kula'da yaptırılan yeni itfaiye binası için temel atma töreni düzenlendi. MHP'li Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Büyükşehir Kula Koordinasyon Şube Müdürü Önder Baştürk, 3. Bölge Kula İtfaiye Amiri Vehbi Koç, Belediye Meclis Üyesi Vedat Yılmaz ve itfaiye erleri törene katıldı.
Manisa Büyükşehir Kula Koordinasyon Şube Müdürü Önder Baştürk, "Şehirlerarası otobüs terminali içinde yer alan 3. Bölge Kula İtfaiye Amirliğimiz, artık yeni yapılacak hizmet binası ile birlikte ilçe halkına kaliteli ekipmanları en iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verecek" dedi.
Başkan Tosun ise ilçenin uzun bir süredir modern bir itfaiye hizmet binasına ihtiyaç duyduğunu belirterek, ilçede iki tane daha itfaiye müfreze binasının inşa edileceğini dile getirdi.
Konuşmaların ardından Kula Belediye Başkanı Tosun, Büyükşehir Kula Koordinasyon Şube Müdürü Baştürk ve beraberindeki itfaiye erleri yeni itfaiye hizmet binasının temelini attı.

İlker KILIÇASLAN / MANİSA, (DHA)
FOTOĞRAF

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Kula'ya yeni itfaiye binası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 19 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kula'ya yeni itfaiye binası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı